Про Simple Different

Про Simple Different

Меню

Що люди кажуть про SimDif?

Професійні відгуки:

2021 – https://www.apkmonk.com/posts/simdif-website-builder-app-review/

" З огляду на всі функції, які вона пропонує у безкоштовній версії, ця програма отримує тверді 9 з 10. Найкраще в цій програмі полягає в тому, що ви можете створювати/змінювати свої веб-сайти з кількох пристроїв без необхідності щоразу починати з нуля. на новий пристрій. Ми настійно рекомендуємо вам спробувати цю програму, якщо ви хочете створити веб-сайт."

2019 – https://www.androidappsreview.com/website-builder-for-android-app-review/

«Загалом, Website Builder для Android – це надзвичайно добре розроблена програма, яка забезпечує найважливіші аспекти: простота використання, гнучкість, можливості та розширюваність».

2017 – https://appslisto.com/website-builder-review/

«Додаток отримав позитивне схвалення серед користувачів Android із відгуками шанувальників. Легкість використання та простота програми збільшили кількість завантажень та використання. Той факт, що вам не потрібно наймати іншу людину, щоб створити веб-сайт для вашого бізнес - це мрія більшості власників бізнесу, і конструктор веб-сайтів SimDif втілив цю мрію в реальність"

2015 – https://web-builder-app.com/

«SimDif, очевидно, дуже ретельно продумав, як веб-сайти, створені їхніми користувачами, будуть насправді працювати, як для відвідувачів веб-сайтів, так і для результатів пошукових систем. Загалом, поєднання простоти використання та узгодженості його можливостей для створення веб-сайтів на Android, iPhone, iPad і настільний комп’ютер не мають собі рівних».

Оцінки та відгуки користувачів у магазині Google Play:

Стефані Боллман

21 листопада 2018 року - ★★★★★

«Я переглянув різні програми для створення веб-сайтів, перш ніж вибрати SimDif, і ніколи не пошкодував про свій вибір. Це найкраще: легко керувати та оновлювати веб-сайт з усіх пристроїв і миттєво публікувати. Коли я не міг вирішити проблеми самостійно Я отримав швидку допомогу від доброзичливої команди обслуговування клієнтів. Рекомендую на 100%"

Клайв Купер

19 листопада 2018 року - ★★★★★

«З огляду на те, що цей додаток пройшов чесний тест-драйв, він дуже вражає. Він робить саме те, що я очікував, і робить це добре. Дуже інтуїтивно зрозуміла програма. Я бачу, що зрештою перейду на професійну версію, але поки що безкоштовна версія в порядку. готові розробники».

Danoz Direct

3 листопада 2018 року - ★★★★★

«Видатний, простий у використанні, а також безкоштовні функції, але я буду використовувати професійну версію, оскільки я вражений».

Мумі 74

28 жовтня 2018 року - ★★★★★

"Чудовий конструктор веб-сайтів і програма для розміщення. Дуже зручно керувати всім з однієї програми."

Чіді Едвард Ннаджі

1 жовтня 2018 року - ★★★★★

«SimDif — це один із найпростіших способів створення будь-якого типу веб-сайтів. Навіть новачок може використовувати SimDif».

Прості Різні

Компанія

Компанія Simple Different Co. LTD була заснована в 2009 році. Це компанія, яка самофінансується в Чіангмаї, Таїланд з невеликою та різноманітною спільнотою талантів з усього світу.

Це команда з 10 людей у віці від 24 до 55 років, які розмовляють 6 мовами - англійською, тайською, французькою, іспанською, російською та місцевим північним тайським діалектом.

Усі вони мають однакові переконання у створенні оригінального та корисного додатка, а також поділяють ту саму етику, коли визначають свій сервіс та допомагають своїм користувачам.

3 роки тому вони почали переписувати першу версію SimDif і назвали її «V2». Це геніальна технічна платформа, здатна підтримувати SimDif 2 та інші проекти такого ж характеру.

Ось де ми знаходимося більш адміністративно ;-)

Simple Different Co., Ltd.
231/4 moo 1, T. Nong Hoy A. Muang
50 140 Chiang Mai, Thailand
Ви можете надіслати нам електронний лист тут або безпосередньо на help@simple-different.com