Про Simple Different

Про Simple Different

Меню

Справжнє підприємство з соціальним впливом

Майбутнє тримається в руках

Смартфон зробив революцію в Інтернеті. За останні 3 роки кількість підключених користувачів подвоїлася. 2 мільярди НОВИХ користувачів Інтернету в усьому світі відкрили Інтернет, і стільки ж людей зроблять те саме в наступні роки.

Безкоштовна програма для створення веб-сайтів, яка працює з будь-якого мобільного пристрою, на більшості мов , є важливим інструментом розширення можливостей.

SimDif 2 - відчутний вплив у 5 важливих сферах:

Економічного зростання

Кожному бізнесу потрібна власна присутність в Інтернеті.

SimDif 2 розроблено, щоб активно допомагати користувачам бути видимими в Google і допомагати їм чітко представляти вміст свого сайту. Ми говоримо не про сторінку в соціальній мережі, як-от Facebook чи instagram, ..., а про простір, який кожен може контролювати та організовувати так, як вважає за потрібне.

Цифрова освіта

SimDif настільки простий, що деякі школи використовують його як спосіб для учнів представити свою роботу.

Це як гра. Викладачі можуть запропонувати студентам можливість зрозуміти, як онлайн-контент вибирається, форматується та організовується для певної аудиторії.

SimDif — це простий, доступний і сучасний інструмент, який допоможе студентам стати розумнішими та безпечнішими користувачами Інтернету.

Свобода слова

Найважче висловити нову ідею – це знайти правильну підтримку.

SimDif пропонує безкоштовні програми для iOS та Android, а також онлайн-версії. Це означає, що кожен може створювати веб-сайт і керувати ним за допомогою свого телефону, планшета чи комп’ютера з будь-якої точки світу. SimDif безпечно розміщує сайти та вміст своїх користувачів на високоякісних серверах у Франції відповідно до європейських правил.

SimDif не вітає шахрайство, спам, віруси, порнографію, незаконні наркотики або ненависний або наклепницький вміст.

Культурне розмаїття

Тисячі мов і культур недостатньо представлені в Інтернеті.

Інструмент розширення прав і можливостей повинен бути відкритим для локалізації, дозволяючи людям адаптувати його та ділитися ним у своїх громадах.

SimDif розроблений для перекладу на сотні мов власними користувачами.

Розширення можливостей громади

Допомагати людям організовувати себе в Інтернеті без технічної підготовки.

Підтримка громадських проектів, таких як спорт, хобі, захист прав, місцеві новини та мистецькі події.

Локалізація: підтримка та популяризація мов і культур

Більшість людей у світі тепер може отримати доступ до Інтернету з телефону

Занадто багато людей змушені використовувати англійську чи іншу широко вживану мову, особливо з країн, що розвиваються Інтернету, оскільки їх рідною мовою мало або зовсім немає онлайн-інструментів. Ось чому важливо зв’язатися з цими користувачами і розв’язати це лінгвістичне рівняння.

Одна з основних цінностей Simple Different – поважати та сприяти багатій різноманітності мов і культур світу, перш ніж думати про фінансову конверсію.

SimDif 2 розроблено для популяризації недостатньо представлених мов і культур
SimDif 2 розроблено для популяризації недостатньо представлених мов і культур

Проста різна етика

Підхід «користувач першим».

Частина Ethics of Simple Different, компанія SimDif, полягає в тому, щоб направляти своїх користувачів під час створення веб-сайтів. SimDif розроблено, щоб заохочувати користувачів створювати та впорядковувати вміст, який хотіли б бачити їхні читачі: це також найкращий спосіб структурувати веб-сайт для Google.

SimDif не задуманий як продукт, який люди купують до того, як встигнуть його зрозуміти.