Про Simple Different

Про Simple Different

Меню

Для преси

Прес-набір включає:

прес-реліз

Опис програми

Значок/логотип SimDif 2

Скріншоти для Android, iPhone та iPad

Простий інший логотип

Прес-реліз

SimDif 2 уже вийшов

Місія SimDif завжди полягала в тому, щоб допомогти людям навчитися створити функціональний веб-сайт для себе. У 2012 році додаток став першим додатком для створення веб-сайтів для iOS і Android, і з тих пір він розширювався з уст в уста.

SimDif 2 зараз шукає висвітлення та преси, щоб залучити ширшу аудиторію по всьому світу та допомогти більшій кількості людей створювати хороші веб-сайти.

SimDif – це проект соціального впливу , який спрямований на розширення можливостей якомога більшої кількості людей. BabelDif було створено, щоб зробити можливим переклад програми на широкий спектр мов , а FairDif було створено, щоб дати справедливу ціну, проіндексовану PPP для версій Smart і Pro. Також є безкоштовна версія.

Але що таке SimDif насправді?

Значок програми SimDif
Значок програми SimDif

Унікальний додаток для створення веб-сайтів

SimDif є одним із небагатьох конструкторів веб-сайтів, які мають повну функціональність ті самі функції на телефоні, комп’ютері та планшеті. Це дозволяє вам легко перемикатися з одного пристрою на інший, щоб редагувати та публікувати свій сайт.

SimDif 2 — це програма для створення повноцінних веб-сайтів із телефону без будь-яких технічних знань.

Створіть сайт, додавши сторінки та блоки, а потім додавши вміст. Блоки створюють сторінки, сторінки створюють сайти.

Для кого це?

SimDif призначений для тих, хто хоче створити веб-сайт без проблем. Більшість користувачів сьогодні – це власники малого бізнесу, викладачі, студенти, громади та клуби, підприємці та люди, які продають послуги.

Чому він був створений?

Simple Different розробив SimDif 2 , щоб задовольнити потреби у створенні веб-сайтів людей з усього світу, щоб допомогти користувачам розширити свою присутність в Інтернеті та мати платформу для керування своїм сайтом.

Ця послуга вже доступна 13 мовами і була розроблена для перекладу. Завдяки BabelDif (інструменту перекладу, розробленому разом із SimDif 2), додаток та його посібники можуть бути перекладені багатьма різними мовами власними користувачами. Мета – підтримувати якомога більше мов і культур, особливо тих, які недостатньо представлені в Інтернеті .

Скільки це коштує?

Існує безкоштовна версія і вперше у світі справедлива індексована PPP ціна для версій Smart і Pro. Цей індекс називається FairDif і дозволяє розрахувати правильну ціну для кожної країни.

Хостинг та посібники безкоштовні для всіх типів сайтів.

Щоб перевірити характеристики та ціну кожної версії, де ви знаходитесь, ви можете перейти тут .