Про Simple Different

Про Simple Different

Меню

Запити

Шукаєте підтримки?

Як користувач SimDif, найшвидший спосіб отримати відповідь на технічну проблему або отримати допомогу – це натиснути червону кнопку допомоги.

Задайте своє питання маленькому роботу на першій вкладці або перегляньте міні-путівники, ви знайдете скарби корисних порад.

Раді чути від вас

Будь ласка, не соромтеся звертатися до нас із запитами преси, якщо у вас виникли запитання щодо змісту цього сайту.

Напишіть нам
Адреса електронної пошти
Тема
повідомлення

Проста інша компанія

Щоб дізнатися про цінності, які підтримує SimDif

Будь ласка, перегляньте наступні сторінки:

Але що таке SimDif насправді?

Значок програми SimDif
Значок програми SimDif

Унікальний додаток для створення веб-сайтів

SimDif є одним із небагатьох конструкторів веб-сайтів, які мають повну функціональність ті самі функції на телефоні, комп’ютері та планшеті. Це дозволяє вам легко перемикатися з одного пристрою на інший, щоб редагувати та публікувати свій сайт.

SimDif 2 — це програма для створення повноцінних веб-сайтів із телефону без будь-яких технічних знань.

Створіть сайт, додавши сторінки та блоки, а потім додавши вміст. Блоки створюють сторінки, сторінки створюють сайти.

Для кого це?

SimDif призначений для тих, хто хоче створити веб-сайт без проблем. Більшість користувачів сьогодні – це власники малого бізнесу, викладачі, студенти, громади та клуби, підприємці та люди, які продають послуги.

Чому він був створений?

Simple Different розробив SimDif 2 , щоб задовольнити потреби у створенні веб-сайтів людей з усього світу, щоб допомогти користувачам розширити свою присутність в Інтернеті та мати платформу для керування своїм сайтом.

Ця послуга вже доступна 13 мовами і була розроблена для перекладу. Завдяки BabelDif (інструменту перекладу, розробленому разом із SimDif 2), додаток та його посібники можуть бути перекладені багатьма різними мовами власними користувачами. Мета – підтримувати якомога більше мов і культур, особливо тих, які недостатньо представлені в Інтернеті .

Скільки це коштує?

Існує безкоштовна версія і вперше у світі справедлива індексована PPP ціна для версій Smart і Pro. Цей індекс називається FairDif і дозволяє розрахувати правильну ціну для кожної країни.

Хостинг та посібники безкоштовні для всіх типів сайтів.

Щоб перевірити характеристики та ціну кожної версії, де ви знаходитесь, ви можете перейти тут .