Про Simple Different

Про Simple Different

Меню

Прес-реліз

SimDif 2 уже вийшов

Місія SimDif завжди полягала в тому, щоб допомогти людям навчитися створити функціональний веб-сайт для себе. У 2012 році додаток став першим додатком для створення веб-сайтів для iOS і Android, і з тих пір він розширювався з уст в уста.

SimDif 2 зараз шукає висвітлення та преси, щоб залучити ширшу аудиторію по всьому світу та допомогти більшій кількості людей створювати хороші веб-сайти.

SimDif – це проект соціального впливу , який спрямований на розширення можливостей якомога більшої кількості людей. BabelDif було створено, щоб зробити можливим переклад програми на широкий спектр мов , а FairDif було створено, щоб дати справедливу ціну, проіндексовану PPP для версій Smart і Pro. Також є безкоштовна версія.

З самого початку SimDif підходив до речі по-іншому

З чітким прагненням навчати та направляти користувачів до розуміння того, що насправді робить хороший веб-сайт. Це зручний додаток навіть для людей, які вважають себе неграмотними до комп’ютера.

SimDif зміщує фокус, щоб підкреслити те, що дійсно важливо - структуру, організацію та зміст, - показуючи людям, що є вирішальним для чіткого й організованого веб-сайту. SimDif — це етична послуга, а не продукт, призначений для продажу помилкових уявлень про веб-сайт.

Багато енергії та ресурсів було вкладено в спрощення та освітні аспекти програми та його сервісу

« Побачивши, що SimDif може зробити для своїх користувачів, стало зрозуміло, що було б добре зробити його доступним для всіх. Саме тому 3 роки тому ми почали переосмислювати та переписувати всю платформу з нуля », - Йорік Вінс, Генеральний директор, засновник Simple Different.

Але що таке SimDif насправді?

Значок програми SimDif
Значок програми SimDif

Унікальний додаток для створення веб-сайтів

SimDif є одним із небагатьох конструкторів веб-сайтів, які мають повну функціональність ті самі функції на телефоні, комп’ютері та планшеті. Це дозволяє вам легко перемикатися з одного пристрою на інший, щоб редагувати та публікувати свій сайт.

SimDif 2 — це програма для створення повноцінних веб-сайтів із телефону без будь-яких технічних знань.

Створіть сайт, додавши сторінки та блоки, а потім додавши вміст. Блоки створюють сторінки, сторінки створюють сайти.

Для кого це?

SimDif призначений для тих, хто хоче створити веб-сайт без проблем. Більшість користувачів сьогодні – це власники малого бізнесу, викладачі, студенти, громади та клуби, підприємці та люди, які продають послуги.

Чому він був створений?

Simple Different розробив SimDif 2 , щоб задовольнити потреби у створенні веб-сайтів людей з усього світу, щоб допомогти користувачам розширити свою присутність в Інтернеті та мати платформу для керування своїм сайтом.

Ця послуга вже доступна 13 мовами і була розроблена для перекладу. Завдяки BabelDif (інструменту перекладу, розробленому разом із SimDif 2), додаток та його посібники можуть бути перекладені багатьма різними мовами власними користувачами. Мета – підтримувати якомога більше мов і культур, особливо тих, які недостатньо представлені в Інтернеті .

Скільки це коштує?

Існує безкоштовна версія і вперше у світі справедлива індексована PPP ціна для версій Smart і Pro. Цей індекс називається FairDif і дозволяє розрахувати правильну ціну для кожної країни.

Хостинг та посібники безкоштовні для всіх типів сайтів.

Щоб перевірити характеристики та ціну кожної версії, де ви знаходитесь, ви можете перейти тут .

Локалізація: підтримка та популяризація мов і культур

Більшість людей у світі тепер може отримати доступ до Інтернету з телефону

Занадто багато людей змушені використовувати англійську чи іншу широко вживану мову, особливо з країн, що розвиваються Інтернету, оскільки їх рідною мовою мало або зовсім немає онлайн-інструментів. Ось чому важливо зв’язатися з цими користувачами і розв’язати це лінгвістичне рівняння.

Одна з основних цінностей Simple Different – поважати та сприяти багатій різноманітності мов і культур світу, перш ніж думати про фінансову конверсію.

SimDif 2 розроблено для популяризації недостатньо представлених мов і культур
SimDif 2 розроблено для популяризації недостатньо представлених мов і культур

Справжнє підприємство з соціальним впливом

Майбутнє тримається в руках

Смартфон зробив революцію в Інтернеті. За останні 3 роки кількість підключених користувачів подвоїлася. 2 мільярди НОВИХ користувачів Інтернету в усьому світі відкрили Інтернет, і стільки ж людей зроблять те саме в наступні роки.

Безкоштовна програма для створення веб-сайтів, яка працює з будь-якого мобільного пристрою, на більшості мов , є важливим інструментом розширення можливостей.

SimDif 2 - відчутний вплив у 5 важливих сферах:

Коригування ціни SimDif по всьому світу

Щоб створити єдину справедливу ціну для всіх, потрібно розрахувати різну ціну для всіх

SimDif створив спеціальний індекс FairDif, щоб обчислити ціну своїх платних версій. Завдяки FairDif ціна SimDif адаптується до вартості життя в кожній країні. SimDif, схоже, є першою службою в Інтернеті, яка чітко застосовує такий тип адаптивного ціноутворення. SimDif також включає безкоштовну версію, яка доступна кожному.

FairDif – застосований паритет купівельної спроможності
FairDif – застосований паритет купівельної спроможності

Проста різна етика

Підхід «користувач першим».

Частина Ethics of Simple Different, компанія SimDif, полягає в тому, щоб направляти своїх користувачів під час створення веб-сайтів. SimDif розроблено, щоб заохочувати користувачів створювати та впорядковувати вміст, який хотіли б бачити їхні читачі: це також найкращий спосіб структурувати веб-сайт для Google.

SimDif не задуманий як продукт, який люди купують до того, як встигнуть його зрозуміти.

Що люди кажуть про SimDif?

Професійні відгуки:

2021 – https://www.apkmonk.com/posts/simdif-website-builder-app-review/

" З огляду на всі функції, які вона пропонує у безкоштовній версії, ця програма отримує тверді 9 з 10. Найкраще в цій програмі полягає в тому, що ви можете створювати/змінювати свої веб-сайти з кількох пристроїв без необхідності щоразу починати з нуля. на новий пристрій. Ми настійно рекомендуємо вам спробувати цю програму, якщо ви хочете створити веб-сайт."

2019 – https://www.androidappsreview.com/website-builder-for-android-app-review/

«Загалом, Website Builder для Android – це надзвичайно добре розроблена програма, яка забезпечує найважливіші аспекти: простота використання, гнучкість, можливості та розширюваність».

2017 – https://appslisto.com/website-builder-review/

«Додаток отримав позитивне схвалення серед користувачів Android із відгуками шанувальників. Легкість використання та простота програми збільшили кількість завантажень та використання. Той факт, що вам не потрібно наймати іншу людину, щоб створити веб-сайт для вашого бізнес - це мрія більшості власників бізнесу, і конструктор веб-сайтів SimDif втілив цю мрію в реальність"

2015 – https://web-builder-app.com/

«SimDif, очевидно, дуже ретельно продумав, як веб-сайти, створені їхніми користувачами, будуть насправді працювати, як для відвідувачів веб-сайтів, так і для результатів пошукових систем. Загалом, поєднання простоти використання та узгодженості його можливостей для створення веб-сайтів на Android, iPhone, iPad і настільний комп’ютер не мають собі рівних».

Оцінки та відгуки користувачів у магазині Google Play:

Стефані Боллман

21 листопада 2018 року - ★★★★★

«Я переглянув різні програми для створення веб-сайтів, перш ніж вибрати SimDif, і ніколи не пошкодував про свій вибір. Це найкраще: легко керувати та оновлювати веб-сайт з усіх пристроїв і миттєво публікувати. Коли я не міг вирішити проблеми самостійно Я отримав швидку допомогу від доброзичливої команди обслуговування клієнтів. Рекомендую на 100%"

Клайв Купер

19 листопада 2018 року - ★★★★★

«З огляду на те, що цей додаток пройшов чесний тест-драйв, він дуже вражає. Він робить саме те, що я очікував, і робить це добре. Дуже інтуїтивно зрозуміла програма. Я бачу, що зрештою перейду на професійну версію, але поки що безкоштовна версія в порядку. готові розробники».

Danoz Direct

3 листопада 2018 року - ★★★★★

«Видатний, простий у використанні, а також безкоштовні функції, але я буду використовувати професійну версію, оскільки я вражений».

Мумі 74

28 жовтня 2018 року - ★★★★★

"Чудовий конструктор веб-сайтів і програма для розміщення. Дуже зручно керувати всім з однієї програми."

Чіді Едвард Ннаджі

1 жовтня 2018 року - ★★★★★

«SimDif — це один із найпростіших способів створення будь-якого типу веб-сайтів. Навіть новачок може використовувати SimDif».

Для преси

Прес-набір включає:

прес-реліз

Опис програми

Значок/логотип SimDif 2

Скріншоти для Android, iPhone та iPad

Простий інший логотип