Про Simple Different

Про Simple Different

Меню

Локалізація: підтримка та популяризація мов і культур

Більшість людей у світі тепер може отримати доступ до Інтернету з телефону

Занадто багато людей змушені використовувати англійську чи іншу широко вживану мову, особливо з країн, що розвиваються Інтернету, оскільки їх рідною мовою мало або зовсім немає онлайн-інструментів. Ось чому важливо зв’язатися з цими користувачами і розв’язати це лінгвістичне рівняння.

Одна з основних цінностей Simple Different – поважати та сприяти багатій різноманітності мов і культур світу, перш ніж думати про фінансову конверсію.

SimDif 2 розроблено для популяризації недостатньо представлених мов і культур
SimDif 2 розроблено для популяризації недостатньо представлених мов і культур

Ваша рідна мова

BabelDif — це інструмент всередині SimDif 2, який дозволяє користувачам перекладати програму своєю мовою. Він вбудований в ядро програми, надаючи користувачам платформу для безпосереднього внесення та локалізації програми.

BabelDif вже добре просунувся. Протягом наступних 3 років він зможе полегшити переклад програми більш ніж на 100 мов. BabelDif був натхненний Babel Fish Дугласа Адамса .:-)

Важливо дати користувачам можливість краще розуміти та контролювати інструмент, який вони використовують для створення власної присутності в Інтернеті.

FairDif також підтримує цю ініціативу, пропонуючи справедливий індекс цін для кожної країни:

Коригування ціни SimDif по всьому світу

Щоб створити єдину справедливу ціну для всіх, потрібно розрахувати різну ціну для всіх

SimDif створив спеціальний індекс FairDif, щоб обчислити ціну своїх платних версій. Завдяки FairDif ціна SimDif адаптується до вартості життя в кожній країні. SimDif, схоже, є першою службою в Інтернеті, яка чітко застосовує такий тип адаптивного ціноутворення. SimDif також включає безкоштовну версію, яка доступна кожному.

FairDif – застосований паритет купівельної спроможності
FairDif – застосований паритет купівельної спроможності

Справжнє підприємство з соціальним впливом

Майбутнє тримається в руках

Смартфон зробив революцію в Інтернеті. За останні 3 роки кількість підключених користувачів подвоїлася. 2 мільярди НОВИХ користувачів Інтернету в усьому світі відкрили Інтернет, і стільки ж людей зроблять те саме в наступні роки.

Безкоштовна програма для створення веб-сайтів, яка працює з будь-якого мобільного пристрою, на більшості мов , є важливим інструментом розширення можливостей.

SimDif 2 - відчутний вплив у 5 важливих сферах: